MAHLE ACP 1188 000S AC-kompressor for Ford Kuga dm2 7VS16ic, 12V, PS-R1, R1234yf, med tetningsring, uten oljeutslippsskrue
Artikkelnummer: ACP 1188 000S
Produsent: MAHLE
Bruksnummer: MAHLE 72525643, MAHLE ACP 1188 000P
Detaljer
kompressorolje:
PS-R1
Produsentinnskrenkning:
Hanon
Kompressor ID:
7VS16ic
remskive-ø [mm]:
110
kjølemiddel:
R1234yf
Spenning [V]:
12
Remskiver:
med kileremdisk
inntak-ø [mm]:
18
uttak ø [mm]:
10,2
Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2:
med tetningsring
Tilkoblingsteknikk:
PAD
innpakningshøyde [cm]:
21,50
innpakningslengde [cm]:
29,5
innpakningsbredde [cm]:
19,00
Antall riller:
6
Tilleggsvare / tilleggsinfo:
uten oljeutslippsskrue
Nettovekt [g]:
6020
Tilstand:
Helt nye
More +
VIKTIG Når du skifter luftkompressor, har Tørker byttes ut og systemet skylles! Garantien er ikke gyldig i andre tilfeller.
Gode priser
Ta handelen der du finner de beste tilbudene! Vi har:
Et enormt utvalg av bilprodukter til gode priser
Spesialtilbud
Mulighet for fri frakt for bestillinger over en viss sum
Rask levering
Har du hast med å reparere bilen? Få delene du trenger raskt. Se retningslinjene våre om frakt for å få mer informasjon.
Det er lett å returnere eller bytte produkter
Du kan enkelt bytte et produkt med et annet, eller returnere det til lageret vårt i løpet av standardreturperioden og få pengene tilbake. Følg denne lenken for å lese mer om vilkårene for retur og bytte av produkter.
Profesjonell assistanse
Har du spørsmål om et produkt eller en bestilling? Du finner svar her, eller du kan ta kontakt med vår kundeservice på den måten som passer deg best.
MAHLE 72525643, MAHLE ACP 1188 000P AC-kompressor 7VS16ic, 12V, PS-R1, R1234yf, med tetningsring, uten oljeutslippsskrue remskive -ø: 110mm, Antall riller: 6 til din bil