Tilbake
Land
Tilbake
Mine kjøretøy
-
Reservedeler til bilen din

-
Informasjon
| Spenning [V]: | 12 |
| Kvalitet: | STANDARD LINE |
| ny del uten pant | |
| Tilstand: | Helt nye |
Ta handelen der du finner de beste tilbudene! Vi har:
Har du hast med å reparere bilen? Få delene du trenger raskt. Se retningslinjene våre om frakt for å få mer informasjon.
Du kan enkelt bytte et produkt med et annet, eller returnere det til lageret vårt i løpet av standardreturperioden og få pengene tilbake. Følg denne lenken for å lese mer om vilkårene for retur og bytte av produkter.
Har du spørsmål om et produkt eller en bestilling? Du finner svar her, eller du kan ta kontakt med vår kundeservice på den måten som passer deg best.
| Bilmodeller | Toyota RAV4 III; Toyota Corolla Verso AR10; Toyota Avensis T27 Stasjonsvogn; Toyota Verso AR2; Lexus IS XE2; Toyota Avensis T27 |
| Motorer | 2.2 D; 2.2 D 4WD; 2.2 D-4D; 2.0 D-4D; 220d; 200d |
| Motoreffekt (hestekrefter) | 124-177 hk |
| Effekt (kilowatt) | 91-130 kW |
| Produksjonsår | 2005-2018 |
| Produsentens artikkelnummer | ARE6068 |
| OE-delenummer |
Vi besvarer dine spørsmål om produktet! Vi klarerer alle spørsmål relatert til våre reservedeler. reservedeler24.co.no Reservedelssupport!
Del tanker og erfaringer med andre kunder
AS-PL ARE6068 Dynamoregulator Spenning: 12V til din bil