Tilbake
Land
Tilbake
Mine kjøretøy
-
Reservedeler til bilen din

-
Informasjon
| Hustype: | kunststoff kledning |
| Tilleggsvare / tilleggsinfo: | med lyspære |
| Blinklysfarge: | gul |
| Venstre- / høyrestyring: | for venstreratt, for høyreratt |
| Kvalitet: | OEM, ORIGINAL |
| Monteringsposisjon: | venstre, høyre |
| Montasjetype: | Klikktilkopling |
| Lysdesign: | FF |
| Registreringstype: | ECE-testet, SAE-kontrollert |
| Tilstand: | Helt nye |
Ta handelen der du finner de beste tilbudene! Vi har:
Har du hast med å reparere bilen? Få delene du trenger raskt. Se retningslinjene våre om frakt for å få mer informasjon.
Du kan enkelt bytte et produkt med et annet, eller returnere det til lageret vårt i løpet av standardreturperioden og få pengene tilbake. Følg denne lenken for å lese mer om vilkårene for retur og bytte av produkter.
Har du spørsmål om et produkt eller en bestilling? Du finner svar her, eller du kan ta kontakt med vår kundeservice på den måten som passer deg best.
Vi besvarer dine spørsmål om produktet! Vi klarerer alle spørsmål relatert til våre reservedeler. reservedeler24.co.no Reservedelssupport!
NISSAN 2.8 TD (09.1988 - 06.1997)
Har en 1993 mod Y 60 A, Nissan Patrol. Skulle gjerne ha nye lyspere sokkel til baklykten i støtfanger, bak.
Ser dere har nye koml. baklykter, men de mangler pæresokklene på bildene. Trenger både enpolet og topolete holdere med vribar sokkel for originale lykter, gjerne med en «ledningstump» i ender av sokkelen.
Har dere noe slikt for løs salg ?
Mvh.
Del tanker og erfaringer med andre kunder
ULO 146722040 Pæreholder, baklys venstre, høyre, med lyspære til din bil