LUCAS ACP01364 AC-kompressor for FORD TRANSIT CONNECT, TOURNEO CONNECT PAG 46 YF, R134a, R1234yf, med tetning
Artikkelnummer: ACP01364
Produsent: LUCAS
Bruksnummer: LUCAS ACP01364
Detaljer
kompressorolje:
PAG 46 YF
Produsentinnskrenkning:
Visteon
olje fylle mengde [ml]:
120
remskive-ø [mm]:
108
kjølemiddel:
R134a, R1234yf
Remskiver:
med kileremdisk
clutch ID:
Electromagnetic
Antall riller:
6
Festemåte:
Trepunktsfeste
Tilleggsvare / tilleggsinfo:
med tetning
Netto vekt [kg]:
6,24
for produsentnummer:
YES
Tilstand:
Refabrikkert
More +
byttes med tilleggsavgift på 756,24 kr, inkl. 25% mva. Du får tilleggsavgiften tilbake i bytte for den gamle reservedelen. Tilleggsavgiften vil bli returnert til deg.
VIKTIG Når du skifter luftkompressor, har Tørker byttes ut og systemet skylles! Garantien er ikke gyldig i andre tilfeller.
Gode priser
Ta handelen der du finner de beste tilbudene! Vi har:
Et enormt utvalg av bilprodukter til gode priser
Spesialtilbud
Mulighet for fri frakt for bestillinger over en viss sum
Rask levering
Har du hast med å reparere bilen? Få delene du trenger raskt. Se retningslinjene våre om frakt for å få mer informasjon.
Det er lett å returnere eller bytte produkter
Du kan enkelt bytte et produkt med et annet, eller returnere det til lageret vårt i løpet av standardreturperioden og få pengene tilbake. Følg denne lenken for å lese mer om vilkårene for retur og bytte av produkter.
Profesjonell assistanse
Har du spørsmål om et produkt eller en bestilling? Du finner svar her, eller du kan ta kontakt med vår kundeservice på den måten som passer deg best.